Warsztaty kulinarne dla firm

Warsztaty kulinarne dla firm to doskonały pretekst do zorganizowania spotkania firmowego, a organizacja eventów i wszelkiego rodzaju imprez firmowych na najwyższym poziomie to nasza specjalność.

Warsztaty kulinarne dla firm organizujemy zarówno w Warszawie, jak i na terenie całej Polski. Nowością, którą dołączyliśmy do naszej oferty, są także warsztaty kulinarne we Włoszech. Cudowne, pachnące słońcem Toskanii warsztaty, których nie sposób zapomnieć, ani uwolnić się od ich magicznych smaków i zapachów.

W zależności od potrzeb projektu, grupy uczestników i ich ilości, dopasowujemy przebieg, lokalizację, przestrzenie (np. eventowe, studia kulinarne, hotele czy ośrodki konferencyjne) oraz wszystkie detale eventu.

Odkryj egzotyczne smaki!

Poznaj podstawy smaku

Stwórz najlepsze połączenia

Doceń wspaniałe produkty!

Zasmakuj w kulinarnej tradycji

Upiecz swój pierwszy chleb

Odtwórz zapominanie przepisy...

Pokochaj kuchnię wege!

CO NAS WYRÓŻNIA

Cenimy
jakość

Gotujemy
z pasją

Dbamy
o nastrój

Gwarantujemy
obsługę

Kochamy wino
Uczymy o winie

Mądrze
integrujemy

Szkolimy przez
kulinaria

Gotujemy
także w plenerze

Znamy swoich
dostawców

Serwujemy
pyszną kawę

TEMATY WARSZTATÓW KULINARNYCH DLA FIRM

To co nas wyróżnia to kreatywność i umiejętność organizacji warsztatów kulinarnych, także w terenie. Możemy zorganizować Twój event zarówno na nadmorskiej plaży, jak i przy górskim potoku lub nad mazurskim jeziorem czy na pięknej, dzikiej polanie. Wyobraźnia popycha nas wciąż do coraz to nowych projektów i wyzwań – dzięki temu nigdy nie jest nudno! Ambicja podkręca nam chęć do działania przy kolejnych, nowych projektach!

Prowadzący nasze warsztaty kulinarne to najlepsi Szefowie kuchni z bogatym doświadczeniem. Wielu z nich szlify zdobywało za granicą w najlepszych restauracjach, także wyróżnianych gwiazdkami Michelin. Współpracujemy z wieloma Szefami, którzy specjalizują się w przeróżnych kuchniach świata. Na życzenie klienta warsztaty kulinarne poprowadzić mogą także największe gwiazdy kulinarnego świata.

Tematykę warsztatów dobieramy do potrzeb naszych Klientów, poza stałymi tematami w ofercie możemy również przygotować program indywidualny.

Chefowie i Event Managerowie czuwają nad przebiegiem warsztatów, jakością tworzonych dań i dobrym klimatem eventu.

Pysznie budujemy relacje!

Zaufali nam

Warsztaty kulinarne

Facebook

Instagram
Pinterest