Podróże dla firm

W Perfetto cenimy sobie jakość i… perfekcjonizm. Dlatego również nasze podróże są dopięte w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Zabieramy naszych klientów tylko w te miejsca, które znamy i jesteśmy przekonani, że spełniają oczekiwania nasze i naszych klientów.

Dlatego jeśli chcesz zorganizować spektakularny wyjazd dla Twojej firmy SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. Organizujemy wyjazdy firmowe, podróże integracyjne i motywacyjne – Incentive Travel, a także wyjazdy Premium, dla kadry menedżerskiej czy zarządów firm.

MĄDRA I WARTOŚCIOWA INTEGRACJA PRACOWNIKÓW TO ZGRANY ZESPÓŁ, ŚWIADOMI LUDZIE, CZĘSTO LEPIEJ ROZUMIEJĄCY WSPÓLNY CEL.

Szczególnie bliskie nam są Włochy, które w jakimś stopniu przyczyniły się do powstania Perfetto. Paweł Paszek – Pietruch, założyciel firmy szkolił się we włoskim instytucie kulinarnym w Piemoncie. Z pasji kulinarnej i winiarskiej (bo Włochy to przede wszystkim wino i jedzenie lub jedzenie i wino… ciężko zdecydować), a także wrodzonej potrzeby szukania miejsc wyjątkowych, od wielu lat Paweł podróżuje po Włoszech w poszukiwaniu tego co w nich najpiękniejsze – a lista jest długa…

Dlatego jeśli chcesz zabrać swoich pracowników, gości lub ważną dla Ciebie grupę klientów w niezapomnianą podróż SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. W zależności od Twoich potrzeb, oczekiwań i celów:

  • wybierzemy najlepsze dla Ciebie miejsca
  • zaprojektujemy plan Twojej podróży
  • załatwimy wszystkie formalności

Nasi przewodnicy to ludzie, którzy tak jak my, wszystkie odwiedzane przez Was miejsca – znają, widzieli i uwielbiają je. To miłośnicy dobrego jedzenia, jeszcze lepszego wina i zwyczajnie dusze towarzystwa.

„O wyjeździe do Toskanii marzyłam od dawna. Później wpadłam na pomysł, by połączyć to z moją kolejną pasją, jaką jest gotowanie. Kiedy trafiłam na ofertę Pawła z Perfetto, pomyślałam, że moje marzenie wreszcie się spełni. Toskania, włoska kuchnia i Chianti…. niewiele więcej potrzeba mi do szczęścia.  Jak było? Cudownie, magicznie i bardzo smacznie.”

Anna Bielińska / Senior Product Manager, Takeda Pharmaceuticals

Kiedy już wrócicie do kraju pełni niezapomnianych wspomnień – my prześlemy Wam relację fotograficzną, która jeszcze raz pozwoli przeżyć najlepsze momenty.

Podróżując z nami odkrywacie najlepsze rzeczy - dzielimy się wiedzą, smakiem i radością.

Przemyślana i dobrze zorganizowana podróż przynosi firmie wiele korzyści, nie tylko w wymiarze finansowym, ale również wizerunkowym. Z punktu widzenia pracodawcy, nagroda w postaci wyjazdu jest korzystniejsza niż gratyfikacja finansowa. Wiążę się to z tym, że atrakcyjna podróż lepiej zapada w pamięć niż otrzymanie gotówki, która szybko zostanie wykorzystana na bieżące potrzeby. Pracownicy po powrocie z podróży przekażą natomiast swoje wrażenia reszcie zespołu i zmotywują pozostałych do wzmożonej i wydajniejszej pracy, co jednoznacznie przełoży się na zysk firmy.

Facebook

Instagram
Pinterest