Eventy

Świąteczne

WARSZTATY TOSKANIA 2014

 

Już teraz możecie się zgłosić na jesienne warsztaty kulinarne w Toskanii, tak jak w poprzednim roku, mamy propozycję dla tych wszystkich, którzy pragną spędzić w taki właśnie, niezapomniany urlop i połączyć go z nauką gotowania i zdobywaniem wiedzy o winie. Wyjazd do serca Toskanii – Cortony, willa z ogrodem i basenem. Winnice. Oryginalne włoskie regionalne produkty, klasyczne dania i tworzenie ich wspólnie od podstaw. Degustacje win i zakupy na lokalnym targu. Jeśli chcecie poczuć prawdziwy klimat Toskanii i spędzić wspaniały urlop połączony z nauką gotowania zapraszam Was do udziału.

W sprawie oferty proszę o kontakt: pawel.paszek@eperfetto.pl

 

REKOMENDACJE Z WARSZTATÓW W TOSKANII

„O wyjeździe do Toskanii marzyłam od dawna. Później wpadłam na pomysł, by połączyć to z moją kolejną pasją, jaką jest gotowanie. Kiedy trafiłam na ofertę Pawła z Perfetto, pomyślałam, że moje marzenie wreszcie się spełni. Toskania, włoska kuchnia i Chianti…. nie wiele więcej potrzeba mi do szczęścia  Jak było? Cudownie, magicznie i bardzo smacznie.

Miejsce, w którym gotowaliśmy fantastyczne. Niezwykle klimatyczne, prowadzone przez uroczą włoską rodzinę, która raczyła nas domowej roboty winem. Przerobiona ze starej obory kuchnia to marzenie nie jednego kulinarnego freeka. Do tego apartamenty z obłędnym widokiem na Cortonę.  Świeże owoce morza kupowane na targu, domowej roboty pasta, prosciutto, stek alla Fiorentina…. gotowanie z takich składników to przyjemność w najczystszej postaci.

Paweł świetnie sprawdza się w roli nauczyciela. Dużo cierpliwości i ogromna wiedza, sprawiły, że każdy mógł wynieść z tych warsztatów coś dla siebie. Bez względu na stopień kuchennego wtajemniczenia ”
Ania B

Facebook

Instagram
Pinterest