Oferta

Współpraca z nami to prosty przepis na sukces.
Dobierz składniki, a my nauczymy cię jak je połączyć.

RÓŻNE POTRZEBY- RÓŻNE AKTYWNOŚCI - RÓŻNE FORMUŁY:

 • Integracyjne warsztaty
  kulinarne dla firm

 • Integracyjne warsztaty
  kulinarne dla firm

  Warsztaty kulinarne dla firm to doskonała forma integracji pracowników.
  To także, znakomity sposób na poznanie partnerów biznesowych w mniej oficjalnej odsłonie.

  Wartościowa integracja to dzisiaj coś wyjątkowego, a wspólne gotowanie wyzwala dobre emocje, wzmacnia poczucie wspólnego działania i pozwala poznać się lepiej. Integrując mądrze swoich pracowników sprawiamy, że organizowanie takich eventów ma sens i przynosi realne efekty!

  Warsztaty kulinarne dla firm to zrównoważone połączenie zabawy i nauki, to korzyści dla obu stron – zarówno dla pracowników jak i dla pracodawców. Poprzez tę mądrą formę integracji pracownicy poznają się lepiej, budują pozytywne relacje, wzmacniają więzi, jak również wzajemnie się motywują. To wszystko sprawia, że stają się efektywniejszym zespołem, który umie i lubi ze sobą pracować.

  Co zyskuje pracodawca? Pracowników, którzy mają możliwość poznać się w nowej, innej niż biznesowa relacji. Kształtują pozytywne emocje, które mają przełożenie na codzienną realizację zadań w pełnej energii i wzajemnej życzliwości, atmosferze współpracy. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej osiągać wyznaczone cele i lepsze wyniki.

  Poza wszystkimi merytorycznymi aspektami, warsztaty kulinarne to mnóstwo dobrej zabawy i niezapomnianych, cudownych przeżyć. Doświadczenia kulinarne, smaki i zapachy, które pozostaną w pamięci uczestników na długi czas!

  Wyślij zapytanie
 • Eventy dla firm

 • Eventy dla firm

  Organizacja eventów firmowych to nasza specjalność. W Perfetto Culinary Events jesteśmy zdania, że organizacją eventów należy zajmować się kompleksowo. Dlatego też w profesjonalny sposób zaplanujemy, przeprowadzimy i rozliczymy Twój event.

  Znajdziemy i zaproponujemy ciekawe miejsca na organizację wydarzenia dla Twojej firmy. Ułożymy plan Twojego eventu, stworzymy agendę dla Gości, zadbamy o wszystkie detale.

  Zarezerwujemy dla Ciebie hotel lub inne miejsce do organizacji eventu. Załatwimy wszystkie formalności. Zapewnimy także koordynatora całego eventu, który będzie odpowiedzialny za perfekcyjną realizację scenariusza imprezy.

  Chcąc jak najlepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów, przed przystąpieniem do organizacji eventu, konsultujemy ściśle z klientami nasze scenariusze. Dopasowujemy je do jego potrzeb, a także charakteru imprezy.

  Nasze eventy organizujemy zarówno w Warszawie, jak i na terenie całej Polski. Pracujemy zarówno w studiach kulinarnych, przestrzeniach eventowych, jak i wielu wyjątkowych miejscach, takich jak barki czy tarasy z pięknym widokiem. Aranżujemy często zwykłe, puste przestrzenie i tworzymy w nich magiczny, spektakularny klimat.

  Wyślij zapytanie
 • Szkolenie i integracja

 • Szkolenie i integracja

  Szkolenie przez gotowanie to innowacyjna koncepcja, łącząca:

  szkolenie + warsztaty kulinarne >
  > merytoryczne cele + nauka + dużo dobrej zabawy

  Nasze szkolenia to unikalny, zupełnie nowy kanon, który pozwala odczarować i uatrakcyjnić zwyczajne, już opatrzone i często mało atrakcyjne formuły szkoleń w salach konferencyjnych.

  Warsztaty kulinarne to świetna formuła, dzięki, której możemy przekazać uczestnikom mnóstwo wiedzy merytorycznej, którą dotychczas pozyskiwali w sposób tradycyjny – na sali szkoleniowej. Poza integracją pracowników, podczas takich warsztatów stawiamy inne ważne dla klienta cele, m. in. rozwój umiejętności komunikacyjnych, rozwiązywanie problemów w zespole, poznanie w praktyce kreatywnych technik rozwiązywania problemów i wiele innych.

  W takiej konwencji pod czujnym okiem naszego trenera biznesu łączymy cześć rozrywkową i edukacyjną eventu. Wspólna zabawa pozwala na wzajemne poznanie się i integrację grupy na stopie koleżeńskiej, a przede wszystkim wzmacnia zaangażowanie uczestników, niezbędne do efektywnego przeprowadzenia treningu współpracy i komunikacji.

  Wielogodzinne wykłady, o tym jak należy się zachowywać, komunikować czy współpracować są dużo mniej efektywne od doświadczenia konkretnych sytuacji.

  Dzięki interakcji, popełnianym błędom oraz konstruktywnej informacji zwrotnej uczymy się znacznie bardziej efektywnie. W zamierzeniu gra ma być maksymalnie angażującą przyjemnością i rozrywką. Gra wprawia uczestników w dobry nastrój, stan zrelaksowania i podekscytowania. Taki stan to idealne warunki do nauki właściwych postaw i zachowań.

  W zależności od charakteru i celu szkolenia proponujemy naszym klientom Gry Kulinarne w różnych odsłonach. Jeśli chcesz zintegrować swoich pracowników i wzbudzić w nich ducha rywalizacji to zagraj z nami w Smart Chefa, a jeśli chcesz wzmocnić komunikację w Twoim zespole to wybierz Kalabryjskie Kalambury. W zależności od potrzeb wspólnie naszym Trenerem dobierzemy i zaproponujemy najlepsze formuły szkoleniowe dla Twojego zespołu!

  Przykładowe zastosowanie naszych gier:

  • Niekonwencjonalna sesja szkoleniowa
  • Ocena kompetencji współpracowników w zakresie współpracy, komunikatywności czy kreatywności
  • Interaktywne wydarzenie integracyjne
  • Narzędzie służące lepszemu zrozumieniu firmy i współpracowników

  Wyślij zapytanie
 • Pokazy kulinarne
  Live cooking

 • Pokazy kulinarne
  Live cooking

  Gotowanie na żywo wzbudza wiele pozytywnej energii, jest to wspaniały, pyszny show! Doskonali Szefowie, ich niezwykłe umiejętności i często egzotyczne produkty, uświetnią każdą uroczystość.

  Niezależnie od tego, czy będzie to pokaz podczas spotkania firmowego, czy prezentacji nowego produktu – efekt jest ten sam – uśmiechnięci Goście, którzy z zaciekawieniem przyglądają się profesjonalnym Szefom.

  Gotowanie na żywo - live cooking to fantastyczna propozycja dla tych, którzy szukają wyjątkowej formuły podczas organizacji przyjęcia, eventu, spotkania firmowego czy prezentacji. Szefowie, z którymi współpracujemy to ludzie z pasją, którą zarażają całe otoczenie. Często kulinarna przygoda naszych Gości nie kończy się podczas takiego spotkania, a dopiero zaczyna. Zainspirowani, zaczynają sami odkrywać kulinarne tajniki w swojej kuchni.
  Nieodłączną cechą takich spotkań są oczywiście degustacje dań oraz niebanalne, a wręcz wyjątkowe propozycje ich serwowania.

  Pokazy kulinarne to idealna formuła na wzbogacenie każdego eventu. Świetnie sprawdzą się zarówno podczas wszelkich wydarzeń firmowych, jak i podczas imprez plenerowych, pikników, imprez w galeriach handlowych, promocji nowych produktów i wielu innych. Pokazy kulinarne prowadzą doskonali i uznani Szefowie – entuzjaści dobrej, zdrowej kuchni.

  Wyślij zapytanie
 • Śniadania i spotkania
  biznesowe

 • Śniadania i spotkania
  biznesowe

  Zacznij dzień w doskonałym stylu!
  Doceń swój Zespół. Wyznaczaj trendy. Dbaj o Swoich!

  Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia – to stwierdzenie spotykamy praktycznie na każdym kroku. Czemu tak jest? Jak się okazuje śniadanie dodaje nam energii i poprawia nastrój, a co za tym idzie, staje się idealną porą dnia na spotkania biznesowe, przedyskutowanie ważnych spraw czy integrację zespołu.

  Spotkania biznesowe mogą mieć różny charakter w zależności od okoliczności jakie towarzyszą ich organizacji. W Perfetto specjalizujemy się w tworzeniu scenariuszy spotkań, które są dopasowane do oczekiwań klienta. Opowiedz nam o tym czego potrzebujesz, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednią formułę. Pomożemy także znaleźć i wybrać odpowiednie miejsce do jego organizacji. Zadbamy o kulinarną oprawę Twojego wydarzenia – zapachy i smaki tego spotkania Twoi Goście zapamiętają na długo.

  Wyślij zapytanie
 • Ekskluzywna uczta
  w domu i biurze

 • Ekskluzywna uczta
  w domu i biurze

  Kiedy opowiesz nam o charakterze Twojego spotkania my zaproponujemy odpowiedni scenariusz. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań.

  Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe przyjęcie dla rodziny, znajomych lub dla Twoich partnerów biznesowych – to możemy Tobie w tym pomóc. Jedyne co musisz zrobić to SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, a my zajmiemy się resztą.

  Zaproponujemy menu, wyselekcjonujemy dla Ciebie Chefa, przywieziemy pełną zastawę i sprzęt kuchenny. Możemy zadbać także, o wizualną oprawę Twojego przyjęcia – światła, dekoracje, kwiaty. Jeśli Twoje przyjęcie będzie wymagało obsługi kelnerskiej czy sommeliera - to także możesz powierzyć nam. Współpracujemy z wieloma znakomitymi specjalistami.

  Twoją kulinarną podróż możemy zorganizować zarówno w Twoim domu, biurze jak i innym wybranym przez Ciebie miejscu. Jeśli jednak nie masz pomysłu na miejsce spotkania – znajdziemy je dla Ciebie i zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Nasi Chefowie to wyselekcjonowani kucharze, którzy zagwarantują najwyższą jakość serwowanych dań. Zadbają także, aby zostały podane w piękny sposób. Jeśli Twoje oczekiwania będą zakładały także aspekt edukacyjny, nasi Chefowie z przyjemnością opowiedzą o serwowanych potrawach czy ciekawych składnikach, których użyli do ich przygotowania.

  Ważnym aspektem każdego przyjęcia jest dobrze dopasowany alkohol. Na Twoje życzenie zaproponujemy pasujące do dań wina czy rzemieślnicze wódki.

  Wyślij zapytanie
 • Degustacje
  dla firm

 • Degustacje
  dla firm

  Odkrywanie najlepszych alkoholi świata to prawdziwa przygoda.
  Wybitne marki, mnóstwo historii, wspaniałe smaki. Jeśli jeszcze świadomie połączymy je z doskonałą kuchnią … wchodzimy na inny poziom kulinarnych doznań.

  W Perfetto dużą uwagę zwracamy na odpowiedni dobór alkoholi. Zacne trunki takie jak wina, koniaki, whisky czy lokalne wódki mają swoją historię, skrywane tajemnice produkcji i często wymagają chwili atencji, aby świadomie się nimi cieszyć.

  Dzielimy się pasją, rozwijamy, inspirujemy i cieszy nas głód wiedzy u naszych gości.

  Kochamy wino i jest ono najczęściej serwowanym trunkiem podczas naszych eventów. Zwracamy szczególną uwagę, aby było ono dobrze zharmonizowane, a także odpowiednio podane. Niezwykle ciekawą opcją, często wybieraną przez zagranicznych Gości jest degustacja polskich wódek. Właściwie dobrane i zaserwowane potrafią zaskoczyć różnorodnością, stylem i zdobyć wielu nowych miłośników.

  Degustacje dla firm są oryginalnym pomysłem na spotkanie integracyjne czy biznesowy wieczór w swobodniejszej formule. Spotkanie jak i wspólne poznawanie smaków, nie tylko poprawia nastrój pracownikom w czasie jego trwania, ale także doskonale inspiruje nową wiedzą. Wspólne doświadczenia zbliżają ludzi i są doskonałą okazją do pokazania, że stanowią oni istotną wartość dla firmy.

  Wśród naszych propozycji znajdziesz wiele różnorodnych degustacji, które organizujemy wraz z sommelierami i ekspertami w swojej dziedzinie. Nasze degustacje organizujemy w różnych, klimatycznych przestrzeniach – wszystko w zależności od charakteru spotkania, ilości osób i oczekiwań klienta.

  Wśród naszych degustacyjnych propozycji znajdziesz m.in.:

  • Degustacje win
  • Degustacje win i serów (także polskich zagrodowych)
  • Degustacja polskich wódek i nalewek
  • Degustacja whisky / koniaków
  • Degustacje piw rzemieślniczych

  Wszystkie degustacje możemy zorganizować wraz z przystawkami dobranymi i wykonanymi na świeżo przez naszych Chefów w miejscu realizacji eventu.

  Wyślij zapytanie
 • Marketing kulinarny

 • Marketing kulinarny

  W wysmakowany sposób łączymy marki z konsumentami. Tworząc, kierujemy się pasją, wiedzą, doświadczeniem oraz wnikliwą obserwacją rynku. Rozumienie otaczającego nas świata i stylu życia pozwala dotrzeć tam … gdzie wspólnie planujemy.

  Zebraliśmy poszczególne obszary działań marketingowo – produkcyjnych, tak aby na każdym etapie projekty te były spójne i osiągały zamierzony efekt.

  Realizujemy:

  • Sesje fotografii kulinarnej - studyjne i plenerowe
  • Produkcję filmową
  • Tworzenie kontentu kulinarnego – www/social media/PR
  • Budowanie wizerunku marki i wsparcie wprowadzanych na rynek produktów
  • Eventy marketingowo/kulinarne
  • Pokazy i testowe panele kulinarne
  • Spotkania dla dziennikarzy / mediów
  • Warsztaty Kulinarne jako promocja marki
  • Eventy kulinarne zaprojektowane pod potrzeby marki - stacjonarne i plenerowe na terenie całej Polski

  Zobacz więcej

Dla Kogo

Pracujemy z firmami z różnych branż i sektorów gospodarczych. Każdy obszar biznesu wymaga zaangażowania ludzi, którzy potrzebują być stymulowani w sposób atrakcyjny i efektywny.

Zgrany zespół znacznie lepiej ze sobą współpracuje, a w efekcie osiąga dobre wyniki. Im sympatyczniejsza atmosfera wśród załogi, tym większe zaangażowanie w pracę i większe z niej zadowolenie. Wszystko to przekłada się na wyniki osiągane przez firmę na rynku.

Warsztaty kulinarne dla firm w plenerze, w duchu Slow Food to niezapomniane przeżycia dla Twoich pracowników, gości, klientów!

Eventy plenerowe dla firm to idealny pomysł na zmianę tradycyjnych imprez w super przygodę! Kochamy naturę!

Live cooking to smakowita atrakcja, uświetniająca wyjątkowe okazje np.: otwarcie sklepu, butiku, biura czy showroomu!

Degustacje winiarskie dla firm to wyjątkowe wydarzenie, które świetnie sprawdzi się w przypadku każdego spotkania Twojej zespołu!

Kulinarne podróże dla firm to pyszna przygoda i niezapomniane wspomnienia Twoich pracowników!

Zaufali nam

Facebook

Instagram
Pinterest